Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Slovakrail verzia 2

Flash
  • Vaše hodnotenie 4/10  
  • Naše hodnotenie 8/10
    12345
  • Hodnotiacich14
 

MONOGRAM Technologies, spol. s r.o. spolu s našim partnerom, spoločnosťou XMLogies, a.s. sme dnes pre Železničnú spoločnosť Slovensko spustili redizajn stránky, ktorý prináša zjednodušenie celého layoutu a výrazne zvyšuje prehľadnosť. Návštevník sa tak k potrebným informáciám dostane rýchlejším a pohodlnejším spôsobom.

Nový dizajn webstránky je dokonale optimalizovaný pre mobilné zariadenia aj vďaka jednoduchému a dobre čitateľnému štýlu, v ktorom je vytvorená.  Vynovený je tiež nákupný systém cestovných lístkov, ktorý umožňuje rýchly nákup prostredníctvom niekoľkých krokov.

Webstránka je navrhnutá tak, aby umožnila návštevníkom komfortné používanie, čomu pomáha aj možnosť voľby veľkosti písma stránky. Zjednodušené vyhľadávanie spojov určite ocení každý návštevník v prípade potreby rýchleho a bezproblémového získania informácií. K dispozícii je prehľadné okno so základnými informáciami o spojoch pre rýchle vyhľadávanie a tiež možnosť rozšíreného vyhľadávania, kde môže návštevník zadať špecifické požiadavky.

CMS systém TYPO 3, na ktorom je stránka postavená, umožňuje administrátorovi pohodlné spravovanie jej obsahu bez nutnosti zložitého zaškolenia.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378