Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

teritoria.sk | WordPress

Flash
  • Vaše hodnotenie 7/10  
  • Naše hodnotenie 8/10
    12345
  • Hodnotiacich14
 

Redizajn webu a prechod na CMS WordPress

Vo februári 2016 sa nasadila nová verzia web stánky Centra pre teritoriálne a medzinárodné štúdiá pri Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave - teritoria.sk. Web poskytuje informácie o dianí vo vedeckej komunite na poli európskych štúdií, politík a medzinárodných vzťahov.

Zmeny prebehli na úrovni čistejšej grafiky a CSS prvkov, ktoré sa sprehľadnili. Doplnila sa jednoduchá navigácia v podobe lišty horizontálneho menu, ktorá sa pri scrollovaní užívateľom na stránkach zafixuje. Užívatelia sa tak ľahšie dostanú k relevantnému obsahu. Návštevníci webu pristupujúci cez mobily a tablety ocenia plnú responzivitu stránok. V rámci kreatívy sa pridal modul pre zobrazovanie tweetov na sociálnej sieti Twitter. Modul vyhľadávania v obsahu napomôže dohľadaniu pozvánok na rôzne podujatia, a skráteniu času na nájdenie informácií.

Pri realizácii stránky bola použitá WordPress šablóna, ktorú sme customizovali na potreby zákazníka. Redakčný systém sa transformoval na WordPress. Riešenie v tomto ohľade benefitujú najmä redaktori, ktorým prináša intuitívne dopĺňanie nového obsahu v back-ende. Z technológií sme nevynechali osvedčené user friendly postupy v HTML5, JavaScript a JQuery knižnice, PHP, pričom bezpečnosť posilňuje samostatný plug-in. Pre zlepšovanie rankingu webu a dlhodobé skvalitňovanie obsahu webu sa inštaloval SEO plug-in.


Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378