Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

The SCHOOL DANCE 2013

Flash
  • Vaše hodnotenie 10/10  
  • Naše hodnotenie 8/10
    12345
  • Hodnotiacich2
 

Po minuloročnom veľkom úspechu tanečnej súťaže pre základné a stredné školy dostanú mladé talenty tento rok opäť šancu získať pre svoju školu benefity edukatívneho zamerania a pre seba hodnotné ceny.

Nová prezentačná stránka súťaže The SCHOOL DANCE 2013, organizovanej centrom moderných vzdelávacích technológií EDULAB a tanečnou akadémiou Petra Modrovského a Jána Ďurovčíka DANSOVIA, bola spustená včera. Začiatkom marca sa prostredníctvom nej budú môcť súťažiaci prihlasovať do II. ročníka tejto súťaže pomocou jednoduchého registračného formulára. Pribudne aj možnosť uploadu videí, hlasovanie za jednotlivé videá a samozrejme podrobné informácie o podmienkach súťaže.

Aktuálne je stránka venovaná najmä pripomenutiu minulého ročníka súťaže. Návštevníci tu nájdu krátke video z jej priebehu a vyhodnotenia a tiež stručné informácie o počtoch zapojených škôl a hlasovaní.

CMS systém TYPO3 V6.0.0

Stránka je postavená na najaktuálnejšej verzii redakčného systému TYPO3 V6.0.0, ktorý bol vydaný v novembri 2012 a oproti predošlej verzii prináša niekoľko vylepšení. Medzi najvýraznejšie patrí podpora nastupujúceho protokolu pre komunikáciu v internete IPv6, ktorý nahradzuje dosluhujúci protokol IPv4. Hlavnou výhodou IPv6 je najmä zdokonalenie schopnosti vysokorýchlostného prenosu dát a tiež úprava dĺžky sieťovej adresy na 128 bitovú. 128 bitové adresy majú čo najviac znížiť fragmentáciu adresného priestoru a tým zabezpečiť hladký priebeh smerovania.

 

 

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378