Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

WineShop.sk

Flash
  • Vaše hodnotenie 6/10  
  • Naše hodnotenie 10/10
    12345
  • Hodnotiacich8
 

Najväčší e-shop s vínom na Slovensku. Jeho ponuka je rozsiahla a obsahuje viac ako tisíc kvalitných vín so službou poskytnutia odborných degustácií.

Návštevník stránky resp. potenciálny zákazník si môže vybrať zo širokej ponuky vín rozdelenej a rozlíšenej prostredníctvom hlavného menu, kde sú prerozdelené všetky produkty dostupné na tomto e-shope.

Pokiaľ si zákazník chce zvoliť víno podľa špeciálnej odrody, krajiny, či iných kritérií, pre túto požiadavku bol integrovaný špeciálny vyhľadávač. Po zobrazení danej ponuky sa vytvorí zoznam vyhovujúcich vín i s ich cenou, ohodnotením a prípadným množstvom, ktoré je k dispozícii.

Prostredníctvom vloženia vybraného produktu do on-line nákupného košíka, môže zákazník využiť službu poskytujúcu on-line platbu pre kúpu vybraného tovaru. Pre viac informácií o danom víne stačí prekliknúť na zobrazené víno a zobrazí sa jeho bližší popis.

Stránka je rozdelená i do sekcie Wineblog, kde sú spísané blogy a články zoradené podľa kategórií zobrazených v hlavnom menu tejto sekcie. Okrem iného je perličkou na tomto portáli zoznam najobľúbenejších vín blogerov  aj s ich detailným zobrazením.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378