Poslať ako e-mail Formát pre tlač


 

Z-obchody

Flash
  • Web neaktívny
  • Spustené Aug 21, 2007
  • KategóriaE-commerce systémy
  • Vaše hodnotenie 6/10  
  • Naše hodnotenie 10/10
    12345
  • Hodnotiacich2
 

E-shop pre on-line nákup širokého sortimentu, ktorý je možné vyhľadávať podľa rôznych kritérií s možnosťou nákupu a platby on-line.

Je možné vybrať si z viac ako 80.000 položiek. Hlavnými znakmi on-line nákupu je jednoduchosť, bezpečnosť, kvalita, pohodlnosť, dobrá cena a široký výber sortimentu.

Štruktúra je zjednodušená do prehľadného hlavného menu s ďalšou úrovňou, približujúcou konkrétnejšie kategórie. Stránka je organizovaná do niekoľkých stálych sekcií akými sú Top ponuka, Novinky, Akciová ponuka a Najpredávanejšie produkty.

Prostredníctvom vkladania vybraných položiek do nákupného košíka je nákup ukončený on-line platbou. Pre vyčlenenie samostatných informácií týkajúcich sa samotného portálu, či podmienok nakupovania, je integrované sekundárne menu na top stránky. Takisto má vytvorený priestor na inzerciu prostredníctvom implementovaného bannerového systému.

Technicky je e-shop postavený na technológii ASP.NET od Microsoftu, ktorá zabezpečuje vysokú stabilitu a spoľahlivosť aplikácie a umožňuje zvládať veľké objemy tovarových položiek pri zachovaní optimálnej výkonnosti systému.

Facebook Twitter

Späť na zoznam referencií

Hore

Referencie

Kontaktujte nás
MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.
Mlynská dolina
Ilkovičova 6276
nová budova FIIT STU
Bratislava 842 16, Slovakia

Telefónne čísla:
ak voláte zo Slovenska: 0650 405 378
ak voláte zo zahraničia: +421 650 405 378